سلام

الان تصمیم گرفتم و می خواهم این سایت را برای ناشنوایان و نابینایان بزنم و اگر مخاطبی داشته باشم از این عزیزان باشد. و همینطور تمام معلولین که آزارشان به هیچکس نمی رسد. همچنین برای همه‌ی کسانیکه دوست دارند از مطالب این وبسایت استفاده کنند.

همین چندروز پیش تا حالا چند نفر منرا خیلی اذیت کردند و خراب شدم. با وجودیکه می دانند خودشان را به تجاهل می زنند.

حالا با تصمیم قاطع این وب را برای بچه‌های نابینا و ناشنوا و معلولان می زنم.

بچه‌های ناشنوایان می توانند بخوانند و این تقریبا حل هست ولی ناشنوایان باید پادگست گوش دهند.

حیف که با اینهمه دانستنی هیچ جایی استخدام نشدم!

یک زرین لینک صدقه ی سر این مسخره کننده‌ها که منرا خیلی مسخره کردند باز کردم و حالا می گذارم تا اگر راضی بودید کمک کنید.

بالأخره هرکاری ، مادیات هم بعنوان پشتوانه لازم داره، و به اندازه‌ی توان مالی خودتان باشد.

اگر کارم پسندیدید خوب واریز کنید یا از خانواده کمک بگیرید برای واریز

این شبکه‌ی شماست!!!

دیگه از این به بعد کمک هم هستیم و من بطرف شما می آیم.

برای آنکه پادگست ها همیشه در دسترس باشند کانالی در سروش یا روبیکا باز می‌کنم تا از آنجا جویا شوید.

برایتان با توجه به زمان و شرایط از آموزشی تا سرگرمی تولید می کنم.

شعرسرایی

بیان حکایت و شرح

تمرین و اینکه یادتان بدم بر روی وزن شعر بگید

بازخوانی قسمتهای رمان خودم

تعریفهای شیرین روزانه

و خیلی چیزها

فقط باتری گوشیم نسوزه و بتوانم در خدمت باشم ، در مورد خیلی از کارهایی هم که در عهده انجامم هست ، سفارش دهید.

آدرسهای متفاوت را ارائه میدهم و احتمالا سایتی کمکی هم می زنم

بعد از اینکه مقداری از فعالیت گذشت و راضی بودید به بقیه معرفی کنید.

فعلا نه، تا بگیره و چند نفر ابراز رضایت کنند.

به دلیل سواستفاده ، احتمالا بعدا مطلب رمزدار هم می گذارم که رمزش بگیرید.

ashkhani ناشنوایان ,خیلی ,حالا ,راضی بودید ,منرا خیلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مصطفی داسنها و متنهای نویسنده ی ۱۲ ساله نیکتا ناصراحمدی فست فود بیگم فروشگاه دانشجویی EbookShop دوباره اومدم بعد از هشت سال برترموزیک GameFast.ir